Podzim patří atletice

Středoškolský atletický pohár

V novém školním roce se nám opět rozeběhly sportovní soutěže. První výzvou bývá tradičně královna sportů, atletika. Ve středu 18. 9. se družstva dívek a chlapců zúčastnila okresního kola Středoškolského atletického poháru a oba týmy vybojovaly medaile. Dívky skončily na 2. místě (a postoupily do krajského finále), chlapci obsadili 3. místo.

7. Prokeš – 3. místo ve skoku vysokém

Krajské finále se uskutečnilo 2. 10. opět v Jablonci nad Nisou, tentokrát v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Dívky bojovaly statečně a nakonec obsadily krásné 5. místo v konkurenci 8 družstev. Nejúspěšnějšími závodnicemi byly L. Všetečková (1. místo ve skoku vysokém a 2. místo ve skoku dalekém) a B. Rösslerová (2. místo ve vrhu koulí).

Děkujeme a blahopřejeme ke sportovním úspěchům!

Naši školu reprezentovali:

Družstvo dívek: K. Kaděrová, D. Peštová, B. Pyrchalová, L. Jindřišková, E. Velová, A. Benková,
B. Rösslerová, K. Dolečková, L. Všetečková, N. Karbanová

Krajské finále: D. Peštová, B. Pyrchalová, L. Jindřišková, E. Velová, A. Benková, B. Rösslerová,
L. Všetečková, N. Karbanová, H. Rázková, A. Fichtnerová

Družstvo chlapců: O. Holata, D. Růta, S. Simranjit, T. Rejnart, J. Prokeš, M. Kubín, Š. Hataš, J. Belák,